چ. خرداد ۳۰ام, ۱۴۰۳

برنامه بهینه سازی گوشی ۳C System Tuner Pro

 

همیشه بعد از این که مدتی از خریده شدن گوشی همراه توسط کاربران می گذرد، کاربران شاهد افت سرعت گوشی هستند و متوجه می شوند که گوشی مانند روز اول کار نمی کن و سرعتی که باید را ندارد.

این امر نیز تا حدودی طبیعی است. هنگامی که شما برای اولین بار اقدام به خرید گوشی می کنید هیچ برنامه و فایلی در آن جود ندارد که سبب کاهش سرعت گوشی شود. اما بعد از مدتی که برنامه های مختلفی در گوشی نصب می کنید و فایل های مختلفی را به آن انتقال می دهد حافظه گوشی و همچنین رم گوشی پر می شوند و به همین دلیل بسیاری از اوقات شاهد کاهش سرعت گوشی خواهید بود.

System-Tuner-Pro

دانلود در ادامه مطلب

ویژگی ها:

  • قابلیت نمایش تمام فعل و انفعالات و فعالیت های سیستم عامل
  • قابلیت نمایش و مدیریت برنامه های در حال اجرا در پس زمینه
  • توابعی به منظور تغییرات و کنترل و تنظیم فرکانس های سی پی یو
  • نمایش فرکانس های سی پی یو و مقدار ولتاژ و …
  • قابلیت قطع عملیات تمام برنامه های سیستمی
  • تهیه بکاپ و نسخه پشتیبان از بازی ها و برنامه ها
  • فریز و قرنطینه کردن نرم افزارها
  • قابلیت مرتب سازی برنامه ها توسط توابع مختلف
  • قابلیت انتقال برنامه ها به Sd Card و بالعکس

 به لطف برنامه های بهینه سازی که برای اندروید عرضه شده اند، این مشکل تا حدودی حل شده است تا کاربران بتوانند با پاک کردن فایل های بدون استفاده و زائد سرعت گوشی خود را افزایش دهند و با سرعت بیشتری به بخش های مختلف دسترسی داشته باشند.

اما برخی از این برنامه ها تنها جنبه تبلیغاتی داشته و عملا استفاده ای ندارند. لذا یافتن برنامه ای مناسب که به واقع بتواند به کاربران کمک کند تا سرعت گوشی خود را افزایش دهند تا حدودی دشوار است. اما در سایت ApkTops این بار برنامه ای بسیار قدرتمند و حرفه ای با نام System Tuner Pro را برایتان آماده کرده ایم که با کمک آن میتوانید سرعت گوشی خود را افزایش دهید.

این نرم افزار از لحاظ افزایش سرعت  گوشی در بین کاربران بسیار محبوب است و توانسته است کاربران بسیار زیادی را به سمت خود بکشاند.

برنامه System Tuner Pro به گوشی شما این امکان را می دهد تا اپلیکیشن های غیر ضروری و بدون کاربرد خود را که عملا در آن زمان از آنها استفاده ای ندارید را ببندد. این کار باعث افزایش سرعت چشم گیر گوشی همراه شما خواهد شد.

همچنین فایل های زائد و بدون استفاده ای که فضای گوشی شما را اشغال کرده اند نیز توسط System Tuner Pro قابل پاکسازی خواهند بود که این کار علاوه بر خالی شدن فضای کارت حافظه همچنین باعث افزایش سرعت گوشی نیز خواهد شد. این برنامه دارای ویجتی اختصایص می باشد که می توانید آن را بر روی صفحه اصلی گوشی قرار دهید تا نموداری برای نمایش میزان مصرف رم و پردازنده گوشی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید