ش. اردیبهشت ۱ام, ۱۴۰۳

بازی پرندگان خشمگین Angry Birds POP Bubble Shooter

کمتر کسی را می توان یافت که با کمپانی Rovio آشنایی نداشته باشد و نام این کمپانی را نشنیده باشد. این کمپانی سازنده سری بازی های معروف Angry Birds می باشد و به واسطه همین بازی نیز توانست موفقیت های بسیار چشم گیری به دست بیاورد. جدیدترین نسخه محصول عرضه شده توسط Rovio بازی Angry Birds Stella POP یا Angry Birds POP Bubble Shooter نام دارد که برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شده است.

بقیه در ادامه مطلب

Angry-Birds-POP

ویژگی ها:

  • حذف کردن حباب های هم رنگ تجمعی
  • پرده برداری از پرنده ی جدید “استلا” در این نسخه
  • آزاد کردن موجودات زندانی شده در میان حباب ها
  • همگام سازی بازی با اکانت فیس بوک شما
  • دارا بودن محیطی جذاب و رنگارنگ
  • گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

 

معرفی و بررسی بازی Angry Birds POP Bubble Shooter

هنگامی که Rovio برای اولین بار سری بازی های Angry Birds را عرضه کرد هیچگاه فکر نمیکرد که در ان زمان بتواند به چنین موفقیتی دست یابد. آن روزها همه از این بازی تعریف می کردند و به یکی از محبوب ترین بازی های PC تبدیل شد. با عرضه گوشی های هوشمند اپل و گوشی های اندروید، این بازی برای این سیستم عامل ها نیز عرضه شد.

اینجا بود که انگری بردز محبوبیتش بسیار بیشتر از پیش شد؛ چرا که با دسترسی راحت به این بازی در گوشی همراه، کاربران بسیار بیشتری به سمت آن جذب شدند و همین موضوع باعث شد که طرفداران سری بازی های پرندگان خشمگین چند برابر شوند. این موضوع تا چند سال مداوم باقی ماند و Rovio با بازی انگری بردز می تازید. در این مدت هر از چند گاهی شاهد عرضه بازی هایی از سری انگری بردز با نام های مختلف مانند Angry Birds Friends,Angry Birds Season و … بودیم.

اما به عده برخی از گیمرها، Rovio دیگر هیچ خلاقیتی در بازی ها اضافه نمی کرد و تنها شاهد آن بودیم که بازی های جدید این کمپانی با سبک و سیاق بازی های قبلی عرضه می شوند و تنها تفاوتی که در آن ها مشاهده می شد،

حضور یک یا دو پرنده جدید و تغییر فضای بازی بود. همین موضوع کافی بود تا Rovio صدر نشینی خود را از دست بدهد و جای خود را از بابت محبوبیت بازی در میان کاربران، به کمپانی های دیگر بسپارد. با وجود این که سری بازی های پرندگان خشمگیم کماکان دارای طرفداران بسیار زیادی هستند، اما به هیچ وجه طرفدارانی که سال ها پیش به محض انتشار اولین نسخه های این بازی به طرف این بازی کشیده شده اند را در حال حاضر به هیچ وجه ندارد!

 

دیدگاهتان را بنویسید