س. تیر ۵ام, ۱۴۰۳

 دانلود بازی دنیای آنلاین هلیکوپترهای جنگی برای اندروید

بازی World of Gunships

GameSpire Ltd

World of Gunships یا دنیای هلیکوپترهای جنگی نام یکی دیگر از بازی های اکشن و جنگی اندرویدی می باشد که به جنگ های هوایی هلیکوپترها و جنگنده ها مربوط می شود. اگر پیش از این تجربه امتحان کردن بازی GUNSHIP Battle Helicopter 3D را داشته باشید، با اولین برخورد با بازی World of Gunships متوجه الگوبرداری این بازی خواهید شد. اگرچه نمی توان این الگوبرداری را یک کپی برداری دانست، اما باید گفت که المان های اصلی بازی World of Gunships از روی GUNSHIP Battle Helicopter 3D الهام گرفته شده است.

World-of-Gunships

 

معرفی و بررسی بازی World of Gunships

بازی World of Gunships یک بازی زیبا، سرگرم کننده و بسیار رقابتی در سبک بازی های اکشن و جنگی می باشد که کلیت آن در مبارزات آنلاین رخ می دهد. این بازی زیبا توسط استودیوی GameSpire Ltd هنگ کنگ تولید و به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید عرضه شده است. در این بازی شما پا به میدان های جنگ بزرگ و پر تنشی خواهید گذاشت. جایی که تنها یک انتخاب بیشتر وجود ندارد و آن هم نابود کردن دشمنان و رقیبان شماست.

همانطور که گفته شد بخش اعظم این بازی به رقابت های آنلاین و Realtime مربوط می شود. شما می بایست با انتخاب هلیکوپتر جنگی مناسب، در این جنگ ها شرکت کرده و با نابود کردن جنگنده ها، پایگاه های نظامی و پدافندهای دفاعی دشمنان، به کسب امتیاز و رتبه بپردازید. با کسب پول بیشتر می توانید از بین ۲۲ هلیکوپتر جنگی مختلف، گزینه های بهتری را خریداری کنید تا در جنگ ها بیش از پیش مقتدرانه حضور پیدا کنید.

بازی World of Gunships در ۵ نقشه کلی اتفاق می افتد. همچنین این بازی بخشی با عنوان Survival Mode برای تمرین و کسب مهارت در مقابل ربات های AI دارد. گرافیک حرفه ای با جزئیات بالا در کنار طراحی های زیبا و کاملاً سه بعدی از روی مدل های واقعی، صداگذاری های طبیعی و از آن ها مهمتر گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز، بازی World of Gunships را به یک رقیب حرفه ای در این زمینه مبدل کرده اند.

عکسهای از بازی در زیر

World-of-Gunships-Screenshot-1

World-of-Gunships-Screenshot-2

World-of-Gunships-Screenshot-3

World-of-Gunships-Screenshot-4

World-of-Gunships-Screenshot-5

قسمت دانلود

 

دیدگاهتان را بنویسید